top of page

LEMMI LEOLA

Mondays

4:30 pm

Olen väljaõppel pereterapeut.
2021. aastal omandasin Tartu Ülikoolis magistrikraadi sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika erialal ning asusin õppima pereterapeudiks Kiira Järve Pereteraapia Koolis. Olen perekonna psühhoterapeudi pädevuskoolituse II astmel. Valisin need õpingud, kuna sissejuhatav kursus perepsühholoogiasse aitas mul mõista, kui palju meid mõjutavad päritolupere mustrid ja millised seaduspärasused esinevad peres ja suhetes.


Inspiratsiooni selles valdkonnas ennast täiendada sain tegelikult juba varem Gordoni perekoolist. Sihtasutuses Perekodu olen tegelenud last ümbritsevate täiskasvanute nõustamisega. Lisaks pakun eraettevõtjana pereteraapia- ja nõustamise teenust.
 

Läbisin 2023. aastal psühhopatoloogia aluste koolituse. Olen Eesti Pereteraapia Ühingu liige. Varasemast on kõrgharidus õigusteaduses ja pikaajaline kogemus töös inimestega - ettevõtluse ja personalijuhtimise valdkonnas.
Olen kahe täisealise lapse ema.

Kui on soov, et vaataksime koos sinu suhet kaaslasega, lastega või oma vanematega, võta julgesti ühendust. Pere on süsteem, mille kõik liikmed mõjutavad üksteist ja kõige tulemuslikum on toetada peret tervikuna.

Seanss kestab kuni 1,5 tundi / hind 60 €

Lemmi.jpg

LEMMI LEOLA

​+372 56 911 536

pereterapeut.leola@gmail.com

bottom of page