top of page

Mondays

4:30 pm

Olen veetnud enamuse ajast oma elus spordi keskel, alustades lapsena korvpallitrennis käimisega, edasi täiskasvanuna professionaalse korvpallurina ja peale mängijakarjääri lõppu lapsi treenides. Mõni aeg tagasi oli mu elu jõudnud punkti, kust enam edasi ei osanud ega suutnud kuidagi ise liikuda ning ma vajasin abi. Ja abi sain terapeudilt.

Peale terapeudiga suhtlemist hakkas maailm mulle avanema ja ma rõõmuga avastan seda siiani iga päev.

 

Ühel hetkel sain ma aru, et tahan ka ise sellisel moel inimestele abi pakkuda nagu mina seda sain ja nii ma asusingi õppima Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakooli – Teadlik mina. Jälgides maailma enda ümber ja jälgides end selles maailmas, olen õppinud ennast üha enam tundma ja jõudnud arusaamiseni, et olen valmis oma abikäe ka teistele inimestele ulatama.

 

Minu terapeudi õpingud veel kestavad, seega päris valmis terapeut ma veel ei ole, kuid kas midagi üldse saab kunagi valmis olla? Minu juurde võib tulla igasuguse murega, sest ei loe, millisena võib mure teistele paista. Ma tean, et meile endile on see alati väga tähtis.

Veel tähtsam on murele lahenduse leidmine. Ja siinkohal saan mina abiks olla. Kui lastel on vaja abi, siis olen ka palju töötanud erinevas vanuses lastega ja seetõttu saan suhteliselt hästi nende maailmast aru ning mõistan nende tegevusmotiive.

 

Minu juurde leiavad tee kõik, kes tunnevad, et ei oska enam kuidagi edasi minna, kes tunnevad, et ei saa enam üksi hakkama ja vajavad mingil viisil abi või tuge.

DSCF1778.JPG

RAUNO TAMM

+372 566 53337​

raunotamm.rt@gmail.com

KAITI KUIV

bottom of page