SÜNDMUSED JA KOOLITUSED

Tasakaalu loomine ja hoidmine on õpitav!

 

Tasakaal on meis siis, kui tunneme end energiliselt ja rahulolevana. 

Sageli arvatakse, et kui kerkivad esile emotsioonid nagu kurbus, viha või ärritus, siis oleme tasakaalu kaotanud. Teistpidi saan väita,  et ka rõõmus inimene võib olla tasakaalust väljas, kui rõõm on see kaitsemehhanism, mis teda nö. elus hoiab, kuid teistpidiselt kurnab, sest see on emotsioon, mida teadlikult või alateadlikult peab alal hoidma, tegemist on õpitud käitumisega.

Tasakaalus inimene on võimeline tunnetama ja tundma kogu emotsioonide spektrit, ilma et mingil põhjusel neid peaks peitma, eitama või alla suruma. Emotsioonid on osa sinust ja annavad Sulle märku, kuidas edasiselt toimida. Erinevus tasakaalutu ja tasakaalus inimese vahel on oskus oma emotsioone valitseda ja oma keha eest hoolitseda. Emotsioonide valitsemine on see osa, millega tuleb tegeleda, et püsida emotsinaalselt ja mentaalselt tasakaalus ja see nõuab teadvustamist ja harjutamist, et muuta oma harjumuspäraseid käitumismustreid, mille järgselt hakkab järk-järgult muutuma ka Sinu eluviis.

 

 

 

Emotsionaalne vibratsioon ja sagedused.                                       Autor: teadmata

 

 

Vaimne -ja füüsiline tervis peaks olema meie proiriteet, et elada õnnelikku ja rahulolu pakkuvat elu. Kas aga panustame sellele piisavalt? 

Usun, et paljud nõustuvad minuga, kui väidan, et kipume oma vaimset-ja füüsilist tervist pidama enesestmõistetavaks, pöörates sellele liialt vähe tähelepanu. Kui aus olla ei pöörata sellele tähelepanu ennem, kui on ilmnenud tagajärg. Isegi, kui meil tekivad esimesed sümptomid nagu meeleolu langus, väsimus, peavalu, seljavalu, kõhuvalu- ikka ei pöörata sellele piisavalt tähelepanu, vaid mõledakse vaikimisi, et oh see läheb üle, või on juba ju vanust ka ja selg võibki valutada, see on normaalne...

Aga, kui väidan, et pinge ja valu ei ole normaalne ja selle tekke põhjus võib olla psühhosomaatiline?

Valu on elusorganismi kaitsemehhanism, mis annab ajule signaali, et on tekkinud tasakaalutus ja midagi tuleb ette võtta, millest nähtub, et valu on ühteaegu nii bioloogiline kui ka psühholoogiline nähtus. Teame, et on olemas emotsionaalne valu, mida on oluliselt kergem peita ja alla suruda, kui seda on füüsiliselt väljenduv valu. Kuid siinkohal on oluline mõista, et emotsionaalne valu eelneb füüsilisele! Ma ei väidaks seda nii kindlalt, kui poleks ise kogenud algselt iseenda peal ja nüüd terapeudina tegutsedes klientidega koostöös - leides ülesse emotsionaalse valu põhjuse või energiakogumi, kaob imeväel ka füüsiline valu!

Inimorganism on nii keeruline mehhanism ja avastamist on siin veel kuhjaga. Tegeledes aga ise samuti inimestega ja nende probleemidega nii psühholoogilisel kui ka füüsilisel tasandil, siis näen, et ikkagi on seaduspärasused, mis kehtivad ühe või teise probleemi lahenemisel ja see, mis on juba tuhandeid aastaid teada ja tänapäeval uuesti ellu toodud paljude intuitiivspetsialistide ja teadlaste poolt, tõdeme, et mõtted ja emotsioonid on füüsilise tervisega tihedalt seotud. 

 

Peame tunnistama, et meid hoiab elus miski, mida nimetatakse eluenergiaks ja viis, kuidas see eluenergia meie sees ja ümber liigub, mõjutab ka meie rakkude, kudede, organite toimet ja nende tervislikku olukorda. Süda, kopsud ja närvisüsteem on need peamised abivahendid, mis hoiavad meid füüsiliselt elusana, kuid ilma eluenergiata ei eksisteeriks ka neid füüsilisi mehhanisme, millest koosneme, sest ennem, kui hakkab lööma süda on energia juba olemas, et elu materiaalsel tasnadil üldse saaks tekkida. 

 

Me kõik oleme tuttavad ja kasutame igapäevaselt lauseid nagu: mul ei jagu energiat; mul on energiapuudus, energia on otsas, ei jõua enam... jne. Väsimus ongi energiapuudus ja see on varajaseks signaaliks, et füüsilist keha võib hakata kimbutama põletikulised reaktsioonid. 

 

Dr. Riina Raudsik on selgitanud energiakriisi teket. ENERGIAKRIIS tekib kudede liigsest hapsetumisest, millele järgneb immuunrünnak, seejärel tekib põletik ja kujunebki välja nö. haigus, mis on tegelikkuses organismi tasakaalutus ja peaks olema võimalik tasakaalu viia muutes oma elustiili.

 

Esmapilgul tundub kõik lihtne- muudame elustiili ja toome tagasi ellu rahulolu ja rõõmu, mille järel taastub ka tervis. Nüüd siis see raskem osa... Kuidas muuta elustiili? 

 

 

 

 

 

 

 

Visiooni pilt minu olemusest ennem terapeudiks saamist.

 

 

Elustiili muutmine on kindlasti pikem protsess, kui esialgu arvata oskame, sest see kätkeb endas ka oma eluvaldkondade uurimist, millest saab alguse elustiili järk-järguline muutmine. Viimane on aga protsess, milles on oluline esmalt TAHE ja MOTIVATSIOON ja seejärel TOETUSMEESKOND, kes aitab muudatusega toime tulla ning rasketel hetkedel ikkagi edasi minna. 

Toetusmeeskond sõltub alati inimesest, olenevalt tema olukorrast, kus ta hetel asub ja mis on tema suurim takistaja elu muutust läbi viies? Kas takistajaks on näiteks tervisega seotud mured nagu depressioon või ärevus, kehakaal, krooniline valu, vähkkasvaja või hoopis materiaalsed teemad nagu raha ja elukoht või suhteraskused või sõltuvused. Teemade ring on lai, kuid kuskilt tuleks alustada ja selleks võiks olla iseenese kaardistamine- KUS PAIKNEN PRAEGU ja MISSUGUSED ON TAKISTUSED?

Olles ennast positsioneerinud ja leidnud nö. välised takistused, mis piiravad erinevaid eluvaldkondi on oluline hakata leidma tegelikke vajadusi ja hoopis sisemisi takistusi. Elatakse seestpoolt väljapoole, mis tähendab seda, et Sinu elus ilmnevad asjaolud, mis piiravad Sind peamiselt emotsionaalselt seespidiselt. Väilised asjaolud ja sündmused annavad märku sellest, millega on vaja tegeleda seespidiselt- ja siin tulevad appi erivaldkondade terapeudid, kes aitavd identifitseerida sisemise puudujäägi või ülejäägi ehk üldisemalt SISEMISE VAJADUSE.

Põhjusel, et ühiskonnas on väga palju stressi ja üleüldist väsimust, küsisin endalt, kuidas saan laieldasemalt olla kasulik selles olukorras? 

Isolatsiooni olukorras, kus täna elame on sotsiaalne läbikäimine ja suhtlemine minimaalne, kuid see on suur osa põhjusest, mille tagajärjel hakkame haigestuma. Oleme inimesed ja vajame suhtlemist, see on meie loomulik ellujäämisvajadus, ilma milleta me lihtsalt närbume. Eluenergia liikumine takerdub, emotsioonid ei leia väljendust läbi suhtluse või läbi liikumise. Hiina meditsiini kohaselt tekitab see väsimust- pikaajaline vaimne pinge ja muretsemine kurnavad ära põrna eluenergia, mis tähendab aga seda, et organism energiat juurde toota ei suuda ja tasakaalutus organismis suureneb veelgi, mille tagajärjel võivad tekkida juba füüsilised sümptomid ja koekahjustused.

Lahendusena pakun välja võimaluse saada jälile oma vaimsetele põhjustele, mis tasakaalutust tekitavad. Tajudes tasakaalutust energiaväljas saan olla abiks seesmiste takistuse välja selgitamisel, mille järgselt on võimalik end positsioneerida ja leida võimalikud lahendused takistuse ületamiseks. See on oluline põhjusel, et selleks, et saaks toimuda muutus on vaja esmalt teadvustada, mis muutmist vajab! Sellel samal põhjusel leiame end tihti ka elus nö. korduvate elusündmuste lõksus, mõistmata, miks sellised asjaolud meiega pidevalt juhtuvad... viimased võivad olla seotud tervisega, suhete valdkonnaga või töökeskkonnaga jne, jne. Sealjuures aga ei suuda mõista, kuidas midagi ise ära teha, et see olukord Sinu jaoks muutuks?

 

Mina saan pakkuda kohtumiseks esialgu Google meet keskkonda, kus on võimalik soovijatel küberruumiga liituda ja 1,5 tunnise aja vältel leida võimalikke vastuseid oma küsimustele või muredele. 

Ei tasu end hirmutada küsimusega, kuidas ennast avan inimestele, keda isegi ei tunne.  Inimesed, kes selle keskkonnaga saavad liituma on tulnud põhjusega, et olla iseenesest rohkem teadlik ja eesmärgiga lasta end toetada. 

Kes julgeb ennast avada ja enda murest rääkida tervendab end juba läbi selle, et räägib oma murest- avab ennast läbi julguse suhelda. Info aga puudutab ka teisi, kes sarnase murega on tulnud ja minu kaasabil toimub nö. tasakaalustamine ka nendele, kes isegi pole jõudunud end väljendada. Kõik see aga toimub põhjusel, et oleme energeetilised olendid ja koosneme energiast- saranane tõmbab sarnast. Kui oleme valmis miski osa endast lahti laskma, mis tegelikkuses ehk ei kuulugi Sulle ja mis Sind enam ei teeni, saab see toimuda ka grupiviisiliselt kõigi hüvanguks. Kui see ei toimu, siis ainult seetõttu, et ei ole selleks veel valmis kaitstes end energeetilise kilbiga, mis ei lase emotsioonidel pinnale tõusta, et neid lahustada.  Selle peamiseks põhjuseks on hirm muutuste ees. Kõik toimub siis, kui oled selleks sammuks valmis. 

Ka selle artikli lugemine on märk sellest, et Sa vähemalt juba mõtled sellele, et miski Sinu elus võiks muutuda. Kas see on täna või kunagi hiljem, seda otsustad loomulikult taaskord Sina ise, samuti valid ka meetodi, kuidas see toimuda võiks? Mina saan pakkuda vaid sellist meetodit, mida mina kõige paremini oskan, võimalusi on palju rohkem ja igaüks kinldasti leiab endale ka sobivaima viisi.

Kui otsustad, et Sulle pakub just see meetod huvi, siis saad võimaluse ka proovida, sest ka mina ise teen proovi, kuidas selline grupiviisiline kaugmeetod võiks sobida ja kui hästi see töötab!? 

 

Märtsis ei ole kindlaks määratud osaluspanust. Sina valid millal osaled ja kui suure panusega. Veel parem uudis on aga see, et esimesel kohtumisel ootan Teid osalema täiesti tasuta!

Juba paari päeva pärast 28.02.21 pühapäeval, kell 18.00- 19.30 teeme algust tasakaalutuse põhjuste otsingutega. Tule julgelt, sest midagi ei ole ju kaotada. Vastupidi oma osalusega panustad ka teiste heaolu loomisesse läbi oma loo väljendamise ja mis kõige olulisem me saame suhelda ja leida koos lahendusi oma küsimustele!

Grupis Osalemine on iga nädalaselt registreerimise alusel, mille järgselt saadan lingi keskkonda, kus kohtume. Grupi suurust piiran esialgu 10 inimeseni.

Kes võiks grupi kohtumisest osa võtta?

- Soovid parandada oma emotsionaalset kontrolli

- Sind on hakanud vaevama erinevad pingevalud, sh migreen.

- Sind vaevab energiapuudus ning üleüldine väsimus

- Sinu meeleolu kõigub ühest äärmusest teise

- Oled pigem melanhoolne või üleloomulikult rõõmus ja eufooriline

- Sinu immuunsustase on langenud

- Sulle on diagnoositud depressioon

- Sa vaevled ärevushäiretega ja paanikahoogudega

- oled huvitatud üleüldisest vaimsest kasvamisest

- oled huvitatud energiameditsiinist/intuitiivmeditsiinist ja selle meetodi toimest

- vajad uusi inimesi, kes Sind mõistavad ja kellega ka edaspidiselt suhelda

 

 

 

 

 

 

 

 

Tasakaalustumiseni,

Kristel Kesalo

good-vibes-alpha-omega-image.jpg
fullsizeoutput_1efb.jpeg
animation suur-2.gif
FILE2085.jpg
“Psühhosomaatilised vaevused- millest alguse saavad ja kuidas nedega toime tulla?”
 
Millal siis, kui mitte nüüd oma vaimse -ja füüsiline tervise eest hoolt kanda?
 
Psühhosomaatilised haigused kimbutavad meie kiiresti arenevat ühiskonda aina enam ja enam, mistõttu on oluline saada teadlikuks, mis on psühhosomaatiline häire või haigus, kuidas tekib ja mida saame ISE enese jaoks ära teha, et oma vaevusi leevendada? 
Kas on ka võimalus, et saame vabaneda vaevustest nagu ärrituvus, melanhoolia, paanika, pinge peavalud sh. migreen, psoriaas, kõhuvalu, seedehäired jms, mis paraku igapäeva heaolu mõjutavad? 
 
 
 
 
Täpsemalt räägime ja arutame praktikumil,  keskkonnas ZOOM, juba 28. Novembril 10.00-16.00 alljärgnevatel teemadel:
1. Mis on psühhosomaatilised häired ja haigused ning kuidas inimest mõjutavad?
2. Vaevuste tekke peamised kanalid ja mehhanismid.
3. Kuidas oma füüsilist tervist ,vaimset tervist ning üldist heaolu tasakaalustada? 

 
REGISTREERI SIIN
Osalemine on registreerimise alusel. 
Registreerimine kuni 26.11.2020.
Osalemispanus 55€ 
 
Tasumine pärast registreerimist saadud arve alusel
 
 
 
 
KES VÕIKS SEMINARIL OSALEDA?

- Sind on hakanud vaevama erinevad valud, sh migreen.
- Sa tunned, et ärritud liialt tihti,
- Sind vaevab energiapuudus ning üleüldine väsimus,
- Sinu meeleolu kõigub ühest äärmusest teise,
- oled pigem melanhoolne,
- lisaks meeleolu langusele ja valule on tekkinud ka füüsilisi  koekahjustusi nagu näiteks liigesepõletikud, nahaärritused,  jne, jne.
- Sinu immuunsustase on langenud,
- Soovid mõista enam, kuidas inimmeel ja füüsiline keha omavahel funktsioneerib?
- soovid enese käitumisviisides ja uskumustes rohkem selgusele jõuda.
 
👉Üks peamine psühhosomaatilist häiret põhjustav faktor on oskamatus emotsioonidega toime tulla. 
Selle asemel, kas:
1) eitame 
2) peidame 
3)surume alla või 
4)paiskame oma emotsioonid välja. 

Viimasel puhul kahjustame ka teisi inimesi, kes emotsiooni tulva endale saab.

👉Psühhosomaatiline haigus kujuneb välja siis, kui oleme korduvates sarnastes situatsioonides ikka ja jälle. Emotsioonidega aga nendes korduvates olukordades toime tulla ei oska. 

👉Praktikum annab Sulle tööriistad, kuidas jälile saada korduvale sündmusele ja mida teha, kui olukord on tuvastatud. 

☝️Juttu tuleb ka närvisüsteemist ja skeemist, kuidas meel ja keha omavahel suhtlevad ja üksteisele infot jagavad.

☝️Kasuta võimalust ja saa osa ka kaugtervendamise kogemusest!

 
Küsimuste korral kindlasti helista +372 512 7086 või saada e-kiri info@sunsetrise.eu   

Kohtumiseni ja püsige terved!
Kristel Kesalo
OÜ SunsetRise saab 2. aastaseks!

Mina tähistan ja soovin, et ka Sinul on võimalus sünnipäevast osa saada!
 
Kui oled eelnevalt kahelnud, kas tulla või mitte tulla, siis nüüd on Sinu võimalus! 
Broneeri aeg aprillis vastuvõtule juunis ja Sinu soodustus on 30%!
    (Konsultatsioon ja koolitused välja arvatud).

 

SunsetRise saab 2.png
Miks meditatsioon muudab Sinu elu?
Vaimne heaolu on alus Sinu füüsilisele heaolule, aga kuidas seda saavutada?
Vastus küsimusele on MEDITATSIOON
 
Kutse meditatsioonile! 
Mediteerime koos igal hommikul 2 nädalat järjest.
Väljakutsega alustame juba esmaspäeval 19.10.20 kuni 01.11.20, hommikuti kell 06.20-07.00
 
                                                                   
 
 
 
                                                               
 
 
                                                                       Foto: Anna Volmer
 
Enam ei ole saladus, et Meditasiooni mõju tervisele on ulatuslik ja mõjub terviklikult rahustades Sinu autonoomset närvisüsteemi. Teatavsti jaguneb autonoomne närvisüsteem kaheks - sümpaatiliseks ja parasümpaatiliseks. 
Esimene neist kahest on võitlusvalmis, et säilitada elu ja teine, parasümpaatiline aitab organismi taasatada ja tasakaalustada. Väga lühidalt öeldes vaimne -ja füüsiline tegevus käivitavad sümpaatilise närvisüsteemi ja puhkus, sügav hingamine ja sügav uni aga parasümpaatilise närvisüsteemi.
Meditasioon käivitab parasümpaatilise närvisüsteemi toime ja teeb seda organismile loomulikul vastuvõtlikul viisil. Meditatsiooni funktsioon on küll rahustada meelt ja keha, kuid tegelikkuses aitab meditatsioon hoopis meelt fokusseerida. Meditatsiooni on hea võrrelda tehnikamaailmas arvutiga, kui viimane on pandud programmile defragmatsioon- mis seab failid kenasti ritta, et arvutis mälu mahtu reguleerida ja optimeerida, mille ülesanne on arvuti kiirem ja jõulisem võime reageerida käsule, mida oma arvutile jagame.
 
Meditatsiooni mõju on samalaadne defragmatsioonile. Kõige suurem mõju ongi muuta aju plastilisemaks ja ühel hetkel muuta ühendus parema ja vasaku ajupoolkera vahel seotuks, kus info liigub kiirelt, kuid olles samal ajal vasaku ajupoolkera kontrolli all. Vasak ajupoolkera on teatavasti ratsionaalne ja parem loominguline. Üldjuhul on inimesel üks ajupoolkera rohkem väljaarenenud kui teine, mistõttu väga ratsionaalsed inimesed ei kasuta parema ajupoolkera potentsiaali ja väga loomingulised inimesed kipuvad kaotama võime tegutseda, sest loomingulist infot ehk ideid tuleb nii palju peale, et raske on nende vahel tegutseda ehk samme astuda ideede teostamiseks.
 
Kui Parem ja vasak ajupoolkera aga teevad omavahel tõhusalt koostööd on võimalik ühildada ka nende funktsioonid, andes võimaluse olla samal ajal loov ja tegutsemisvõimeline. Meditatsioon on selleks parim ja lihtsaim võimalus.
 
Mina olen tänaseks mediteerinud igapäevaselt umbes 6 aastat. 
Esialgu oli loomulikult päris keeruline ühe koha peal istuda ja kui 5 minutit sai tehtud, siis juba kiitsin ennast! 
 
Kui Sinu ärevustase organismis on kõrge, saad hinnata end selle järgi, kui kaua suudad ühe koha peal istuda nii, et ei tee mitte midagi ja ei kuula taustaks mitte midagi. Sinu ümber on vaikus. Istudes vaikuses, saad hinnata ka seda, kui lärmakas sa seest oled. st., kui palju mõtteid Sinu peast läbi liigub ja millised on nende mõtete iseloom. 
Kuula oma mõtteid. Kas need on Sind väärtustavad ja lasevad sul rahulikult paigal olla või vastupidiselt suunavad Sind taas tegutsemisele, andes mõista, et see, mida hetkel teed on täiesti mõttetu aja raiskamine andes taas käsu tõusta ja tegutseda!!!! Saad isegi tegutsemisnimekirja oma meelelt kätte, kui oled piisavalt kiire kirjutaja, et need kõik ka kirja panna...
 
Meditatsioon on kindlasti üks alustala, mis mind on aidanud oma elus pöörata hoopis teistsuguse lehekülje. 
 
Kui Sina ka tunned, et miskit tuleks oma elus muuta, siis oled sattunud täpselt õigesse kohta õigel ajal... 
 
Oktoober on vaimse tervise kuu!! Alusta siis Sinagi enda jaoks elu muutvat praktikat. 
 
Meditatsioon töötab viisil nagu eelpool kirjeldatud vaid juhul, kui praktiseerid seda igapäevaselt. See on peenmehhanism ja vajab pidevat kordust. Aju on juba kord selline organ, mis jäädvustab endasse info läbi korduste. Meditatsioon aitab ka aju ülesse ehitada, luues ühenduse nagu varem öeldud, Sinu vasaku ja parema ajupoolkera vahele. Ühendus aga loob Sinu keha ja meele vahel tasakaalu, mis toob Sulle rahulolu iseenda ja ümbritseva osas, et leida rõõm ja rahu, mis ei sõltu enam välistest asjaoludest, vaid on püsivalt olemas Sinu sees...
 
Selleks, et algus oleks Sulle lihtsam, tulen Sulle appi.
 
Inspiratsioon selleks tuli minu vaimselt teejuhilt Deborah King, kes samuti alustab 10 päevalist väljakutset.  
Kuna meditatsiooni puhul on oluline ka aeg- mitte väga hiline kellaaeg ja soovitavalt mitte hiljem, kui kell kuus õhtul, siis kutsun ka Sind väljakutset vastu võtma hommikuti ja proovima meditatsiooni mõju Sinu päeva kujunemisel.
 
Kes võiks väljakutset osa võtta?

- Sinuga on kõik hästi, aga oled uudishimulik selle meetodi suhtes
- Sa juba praktiseerid aga soovid saada grupimeditatsiooni kogemust
- Soovid teravdada oma keskendumisvõimet
- Soovid parandada oma emotsionaalset kontrolli
- Sind on hakanud vaevama erinevad valud, sh migreen.
- Sind vaevab energiapuudus ning üleüldine väsimus
- Sinu meeleolu kõigub ühest äärmusest teise
- Oled pigem melanhoolne
- Sinu immuunsustase on langenud
 
Kui soovid väljakutse vastu võtta palun registreeri end lingil https://forms.gle/1UbXAYSjaqugByN8A
 
 
Väljakutsega alustame juba esmaspäeval, 19.10.20 kahe nädala vältel, hommikuti kell 06.20-07.00
 
Meditatsiooni kestvus 20 minutit. Esimesed 20 minutit on jäetud küsimustele ja vastustele, sest neid kindlasti selle aja jooksul tekib, samuti räägime ka täiendavalt meditatsioonist, kui sellisest!
 
 
Kohtumiseni juba esmaspäeval!
Parimate soovidega,
Kristel

KRISTEL KESALO PRAKTIKUM

Psühhosomaatilised vaevused - millest saavad alguse ja kuidas toime tulla? 

Loe lähemalt siin || BLOGI

 

Kõikidele osalejatele on sünnipäevakuu raames üllatuskingitus!

Neljapäev, 30. aprill 2020

Keskkonnas ZOOM

Korraldaja ·  Kristel Kesalo

Kristel Kesalo

Teraapia- ja

koolituskabinet

Üks peamine psühhosomaatilist häiret põhjustav faktor on oskamatus emotsioonidega toime tulla. 
Selle asemel, kas:
1) eitame 

2) peidame

3)surume alla või

4) paiskame oma emotsioonid välja. Siinjuures kahjustame ka teisi inimesi, kes emotsiooni tulva endale saab.


Psühhosomaatiline haigus kujuneb välja siis, kui oleme korduvates sarnastes situatsioonides ikka ja jälle. Emotsioonidega aga nendes korduvates olukordades toime tulla ei oska. 
Praktikum annab Sulle tööriistad, kuidas jälile saada korduvale sündmusele ja mida teha, kui olukord on tuvastatud. 
️Juttu tuleb ka närvisüsteemist ja skeemist, kuidas meel ja keha omavahel suhtlevad ja üksteisele infot jagavad.
️Kasuta võimalust ja saa osa ka kaugtervendamise kogemusest!

KES VÕIKS SEMINARIL OSALEDA?


- Sind on hakanud vaevama erinevad valud, sh migreen.
- Sind vaevab energiapuudus ning üleüldine väsimus
- Sinu meeleolu kõigub ühest äärmusest teise
- oled pigem melanhoolne
- lisaks meeleolu langusele ja valule on tekkinud ka füüsilisi  koekahjustusi nagu näiteks liigesepõletikud, nahaärritused,  jne, jne.
- Sinu immuunsustase on langenud
- Soovid mõista enam, kuidas inimmeel ja füüsiline keha omavahel funktsioneerib?
- soovid enese käitumisviisides ja uskumustes rohkem selgusele jõuda.

 

Osalemine on registreerimise alusel.
Registreerimine kuni 28.04.2020.

 

Registreerimiskeskkonda saad siit https://forms.gle/PNitJBPmWJy616FDA

Osalemispanus ettemaksuna 35€Tasumine on pärast registreerimist saadud arve alusel.

 

Küsimuste korral kindlasti helista +372 512 7086 või saada e-kiri info@sunsetrise.eu   

Kohtumiseni ja Päikest Teie päevadesse!
Kristel Kesalo

KRISTEL KESALO PRAKTIKUM

Psühhosomaatilised vaevused - millest saavad alguse ja kuidas toime tulla? 

Loe lähemalt siin || BLOGI

Kolmapäev, 27. november 2019

Oru 8

Korraldaja ·  Kristel Kesalo

Kristel Kesalo

Teraapia- ja

koolituskabinet

 

Psühhosomaatilised haigused on meie ühiskonnas juba väga tavapärased. Peamiseks avaldumise põhjuseks on üldjuhul siiski liigne stress ja koormus, mis tagajärjena põhjustab füüsilisele kehale vaevusi erinevate lihaspingete, valude, naha ärritustena, hingamisteede vaevustena jne, jne. 
Kuidas saame end aidata ja mis on põhjused selliste häirete või haiguste tekkes?

 

Huvi korral oled oodatud praktikumile, kus eelpool nimetatud küsimustele vastuseid otsime... täpsemalt loe praktikumi kohta SIIT

KRISTEL KESALO PRAKTIKUM

Missugune on SINU RAHA LUGU

Loe lähemalt siin || Sinu raha lugu?

Reede, 12.juuli 2019

Oru 8

Korraldaja ·  Kristel Kesalo

Kristel Kesalo

Teraapia- ja

koolituskabinet

 

Psühhosomaatilised haigused on meie ühiskonnas juba väga tavapärased. Peamiseks avaldumise põhjuseks on üldjuhul siiski liigne stress ja koormus, mis tagajärjena põhjustab füüsilisele kehale vaevusi erinevate lihaspingete, valude, naha ärritustena, hingamisteede vaevustena jne, jne. 
Kuidas saame end aidata ja mis on põhjused selliste häirete või haiguste tekkes?

 

Huvi korral oled oodatud praktikumile, kus eelpool nimetatud küsimustele vastuseid otsime... täpsemalt loe praktikumi kohta SIIT

KRISTEL KESALO PRAKTIKUM

“Appi olen ummikseisus ja ei tea, kuidas edasi!?

​Facebooki sündmus siin || Appi, olen ummikseisus ja ei tea, kuidas edasi !?

Neljapäev ja reede, 24.-25. oktoobril 2019

Taagepera Lossipaas

Korraldaja · Kristel Kesalo

 

Psühhosomaatilised haigused on meie ühiskonnas juba väga tavapärased. Peamiseks avaldumise põhjuseks on üldjuhul siiski liigne stress ja koormus, mis tagajärjena põhjustab füüsilisele kehale vaevusi erinevate lihaspingete, valude, naha ärritustena, hingamisteede vaevustena jne, jne. 
Kuidas saame end aidata ja mis on põhjused selliste häirete või haiguste tekkes?

 

Huvi korral oled oodatud praktikumile, kus eelpool nimetatud küsimustele vastuseid otsime... täpsemalt loe praktikumi kohta SIIT

VILJANDI TERAPEUTIDE ÜHENDUSE AVATUD JUTUTUBA

Laupäev, 7.juuni 2019

Lossi 30

Korraldaja ·  Viljandi Terapeutide Ühendus

 

Psühhosomaatilised haigused on meie ühiskonnas juba väga tavapärased. Peamiseks avaldumise põhjuseks on üldjuhul siiski liigne stress ja koormus, mis tagajärjena põhjustab füüsilisele kehale vaevusi erinevate lihaspingete, valude, naha ärritustena, hingamisteede vaevustena jne, jne. 
Kuidas saame end aidata ja mis on põhjused selliste häirete või haiguste tekkes?

 

Huvi korral oled oodatud praktikumile, kus eelpool nimetatud küsimustele vastuseid otsime... täpsemalt loe praktikumi kohta SIIT

KRISTEL KESALO PRAKTILINE SEMINAR

Meele mehhanism ja hinge terviksüsteem

Loe lähemalt siin || Meele mehhanism ja hinge terviksüsteem

Kolmapäev, 22. mai 2019

Oru tänav 8 

Korraldaja · Kristel Kesalo

 

Psühhosomaatilised haigused on meie ühiskonnas juba väga tavapärased. Peamiseks avaldumise põhjuseks on üldjuhul siiski liigne stress ja koormus, mis tagajärjena põhjustab füüsilisele kehale vaevusi erinevate lihaspingete, valude, naha ärritustena, hingamisteede vaevustena jne, jne. 
Kuidas saame end aidata ja mis on põhjused selliste häirete või haiguste tekkes?

 

Huvi korral oled oodatud praktikumile, kus eelpool nimetatud küsimustele vastuseid otsime... täpsemalt loe praktikumi kohta SIIT

KRISTEL KESALO PRAKTIKUM

“Appi olen ummikseisus ja ei tea, kuidas edasi!?

​Facebooki sündmus siin || Appi, olen ummikseisus ja ei tea, kuidas edasi !?

Neljapäev ja reede, 2.-3. mai 2019

Taagepera Lossipaas

Korraldaja · Kristel Kesalo

 

Psühhosomaatilised haigused on meie ühiskonnas juba väga tavapärased. Peamiseks avaldumise põhjuseks on üldjuhul siiski liigne stress ja koormus, mis tagajärjena põhjustab füüsilisele kehale vaevusi erinevate lihaspingete, valude, naha ärritustena, hingamisteede vaevustena jne, jne. 
Kuidas saame end aidata ja mis on põhjused selliste häirete või haiguste tekkes?

 

Huvi korral oled oodatud praktikumile, kus eelpool nimetatud küsimustele vastuseid otsime... täpsemalt loe praktikumi kohta SIIT

TIINA TIITUSE LOENG "SUHTLEMINE SUHTES"

​Facebooki sündmus siin || TIINA TIITUSE LOENG "SUHTLEMINE SUHTES"

Neljapäev, 4. aprill 2019 18:30 – 21:30

Kohvik Fellin

Korraldaja · Meeme Avab Meeled

 

Psühhosomaatilised haigused on meie ühiskonnas juba väga tavapärased. Peamiseks avaldumise põhjuseks on üldjuhul siiski liigne stress ja koormus, mis tagajärjena põhjustab füüsilisele kehale vaevusi erinevate lihaspingete, valude, naha ärritustena, hingamisteede vaevustena jne, jne. 
Kuidas saame end aidata ja mis on põhjused selliste häirete või haiguste tekkes?

 

Huvi korral oled oodatud praktikumile, kus eelpool nimetatud küsimustele vastuseid otsime... täpsemalt loe praktikumi kohta SIIT